תהליכי אימון והדרכה

להיות אישה בעידן החדש

להיות אישה בעידן החדש

היום שלך מתחיל בחצי שעה עצבנית ולחוצה, אשר מסתיימת כשאת מנסה להתאפר במכונית בדרך ליום עבודה, תוך כדי שאת מזמינה גז/עושה רשימת קניות/שומעת את הקיטורים של חברה טובה. חוזרת הביתה חוטפת משהו על הדרך או "מנקה" את הצלחות של הילדים בעמידה.

קראי עוד »
למצוא זוגיות

למצוא זוגיות

את לבד. שבתות, חגים ואמצע שבוע. כל החברות שלך כבר התחתנו ואת עדיין מסתובבת, מחפשת את האחד – באתרי הכרות, טינדר, פייסבוק, ספיד דייטניג, חוגי פנויים פנויות , פאבים ו…נמאס לך. מרגישה שניסית כבר הכול אבל את עדיין לבד.
הכאב הופך להיות בלתי נסבל ואת מתוסכלת. הפחד שבסוף

קראי עוד »
זוגיות במשבר - אימון לנשים

זוגיות במשבר – אימון לנשים

כשבחרת בו, האמנת שאצלכם זה יהיה אחרת. אתם תדברו כל יום (לא רק תתאמו מי מגיע מוקדם), תשתפו אחד את השנייה, תפרגנו, תפלרטטו, תתמכו ותמצאו זמן להיות ביחד לבד. כיום את מוצאת את עצמך מתוסכלת, עייפה ואדישה לאיש שבחרת.
את רוצה להיות נאהבת ומשמעותית. להרגיש שהוא רואה אותך,

קראי עוד »
לאזן בין אימהות, זוגיות וקריירה

לאזן בין אימהות, זוגיות, קריירה

כשסבתא שלך הייתה בגילך, אולי גם אמא שלך, הכול היה פשוט וברור. הנשים היו בעיקר בבית, טיפלו בילדים בעוד הגברים היו אחראים על הפרנסה. המצב הכלכלי, השינויים החברתיים והמהפכה הפמיניסטית עשו בלגן בסדר הישן – אם בגלל אילוצים כלכליים או מתוך רצון להתקדם (או גם וגם), להיות רק עקרת בית

קראי עוד »
הכנה לפרק ב'

הכנה לפרק ב'

את נמצאת בתהליך פרידה או גרושה כדת וכדין. החודשים האחרונים הם אחת התקופות הקשות והכואבות ביותר שעברת אי פעם, בעודך מתרגלת לסטאטוס החדש. את מרגישה שאת בעיצומה של סערת רגשות מחד והתמודדות עם אינסוף מצבים חדשים מאידך. ברגעים שאת מרגישה כועסת, מתוסכלת, עצובה

קראי עוד »
הדרכת מאמנים-הדר זוהר

הדרכת מאמנים

סיימת את לימודי האימון. התחלת לעבוד. כל מתאמן עם הסיפור הייחודי שלו וההתמודדויות שלו. לעיתים, מתעורר בך הצורך להתייעץ ולשמוע חוות דעת נוספת: איך להימנע מהזדהות יתרה?
או לחילופין, שיפוטיות כלפי המתאמן? איך להציב גבולות? מה לגיטימי ולא לגיטימי בתהליך האימון? נשמע מוכר? מקצוע האימון

קראי עוד »